Oud papier schema

Iedere 2e maandag van de maand

Lommerhof/MolenwijkRivierenwijk-Noord/Molenwijk
Lommerhof
Moutmolen
Stellingmolen
Weidemolen
Bergmolen
Schepradmolen
Rustenburgerweg
Meelmolen
Mosterdmolen
Loodwitmolen
Tabaksmolen
Kopermolen
Torenmolen
Windmolen
Pelmolen
Trasmolen
Poldermolen
Rosmolen
Snuifmolen
Verfmolen
Grotmolen
Weidemolen
Wipmolen
Krijtmolen
Standaardmolen
Rijn
Linge
Schelde
Vecht
Lek
Vliet
Merwede
Dommel
IJssel
Amstel
Geul
Amstel
Paltrokmolen
Waterradmolen
Graanmolen
Papiermolen
Houtzaagmolen
Oliemolen







Iedere 4e maandag van de maand

Vomarwijk (Rivierenwijk-Zuid)Zuidwijk
Amstel
Amer
Hunze
Donge
Lauwers
Mark
Drecht
Spaarne
Spui
Eem
Uiterwaard
Grebbe
Liede
Zaan
Gouwe
Dinkel
Grift









Andriessenplantsoen
Rosa Spierplantsoen
Zuidwijkring
Marie Jungisttuin
Betje Wolftuin
Helena Merciertuin
Aagje Dekentuin
H. Nordmeiland
R. Biesenherzland
C.V. Fijcktuin
F. Carelsentuin
Heintje Davidstuin
Pien de la Martuin
M. Bosnachhof
Lien Gisoffland
R. Biermantuin
C. Kohlertuin
Ank Van de Moerplantsoen
Vera Bondamtuin
A. van Estuin
Stella Agterribland
Maria Austiaerf
C. van Remmeserf
M. Offerserf
Pauline Haarerf
Henriette Bosmanplantsoen

Iedere 1e dinsdag van de maand

Schilderswijk/De DraaiBroekhorn/SteigerdijkStad van de ZonHuygenhoek
Parklaan
Lindelaan
Sportlaan
Pastoor Sprengerstraat
De Dreef
Van Veenweg
Middenweg (beukenlaan-krusemanlaan)
Van Goghstraat
Rembrandtstraat
Terborghlaan
Averkamplaan
Berckheidelaan
Rubenstraat
Travalje
Oosterweg
Nachtegaalstraat
Winterkoningerf
Witte Klaverweide
Rode Klaverweide
Gele Lishof
Oosterparkweg Noord
Watermunt
Oeverzeggeweg
Zeebiesstraat
Kalmoesstraat
































Westervaerdinge
Oostervlaerdinge
Zuidervlaerdinge
Laan van Broekhorn
Rens Prinshof
Klaas Pluisterhof
Sijmonsweide
Het Meijmerige Land
Zoetweersakker
Steigerdijk
Cato van Pijlland
Louise Wentland
Sara de Bronovoland
Neeltje Lokerseland
Bastion











































Noorderlicht
Zonnehof
Prisma
Zonnewende
Zonnegloren
Zonnestelsel
Zonnestraal
Zonnevlam
Mesosfeer
Stratosfeer
Troposfeer
Atmosfeer
Hemelboog binnen/buiten
Zuidelicht
Keerkring
Brandpunt
Meridiaan
Evebnaar
Tuin van Freyer
Tuin van Lungh
Tuin vanMalina
Eiland van Surya
Eiland van Maui
Eiland van Luti
Hof van Ra
Dijk van Kyoto
Dampkring
Tuin van Halo
Tuin van Ozon
Spectrum
Corona


























Dille
Jasmijn
Kervel
Melisse
Tijm
Lotte Beesedijk
Else van Banlaan
Ch. Ruysplantsoen
T. Schroderplantsoen
T. Tammerplantsoen
M. Staalplantsoen
Antonia Korvezeetuin
J. Westerdijk Erf
A. van Hogendorpland
Irene Vorrinkland
Frida Katzland
Marga Klompeland
Huygenhoekring
CM Smorenburge Erf
E ten Boom Erf
CF Kuijkeneidetuin
J Slachter-Dingsdagtuin
R Prinsen-Geerlingstuin
JL van der aaplantsoen
Anna Clasina op ’t Landplantsoen
M Zegwaart-de Korte Erf
H Blockland-Pater Erf
T de Vriestuin
AL Salamonstuin
JW van de Noordaatuin
JC Langerhorsttuin
HA Haak-van Eektuin
A Heringa-Jongbloedtuin
Clara Wichmanntuin
Weegbree






















columns